357 000 € Zadar - Ražanac 3 apartmanos ház 1 sor
Zadar - Ražanac, 1968-ban épült, 2018-ban felújított kétszintes ház eladó
101 m2 lakóterülettel és 95 m2 kerttel. A földszinten és az első emeleten
összesen három különálló apartman található.
Földszint: két hálószoba, nappali +
konyha + étkező, előszoba és fürdőszoba.
Emeleten két különálló apartman: egy hálószoba, konyha + étkező, fürdőszoba
és terasz. Kiváló helyen található 30 m-re a tengertől és a strandtól (1 sor),
20 - 50 m-es körzetben játszótér, kávézók, éttermek, cukrászda, hentes, piac,
gyógyszertár, posta klinika és minden egyéb szükséges létesítmény egy kellemes
nyaraláshoz és élethez!! Három parkolóhellyel rendelkezik. Zadartól bő 20 km-re, a Velbit-csatornánál, a
Pag-szigettől keletre fekvő városka Dalmácia része. Razanac közvetlenül az
Adriai-tenger horvátországi partján fekszik, a tenger és a hegyek között. Éppen
ez adja a kis település báját, amely különösen azok számára ideális üdülőhely,
akik a két helyszín közül nem tudnak választani. A Velebit-hegység friss
levegője főleg az esti órákban rendkívül kellemes, az óriási hegyvonulatról
pedig csodálatos kilátás nyílik Razanacra – és az üdülés ára ezt is
tartalmazza! A feltűnően tiszta tenger, amelyet a közeli hegység
patakjai táplálnak, szintén hozzájárul a kellemes vakációhoz. Az apró kavicsos
strandok veszélytelenek, a gyerekek biztosan nem sérülnek meg lubickolás
közben. Mindenki megtalálhatja a számára megfelelő partszakaszt – megtalálhatók
itt a mozgalmasabb strandok, ahol a gyerekek nyugodtan játszadozhatnak, a vízi
sportokra alkalmas partszakaszok és a csendes öblök is, ahol a világtól szinte
teljesen elzárva pihenhetünk.
A kínálatot a helyi ételek széles választéka
teszi teljessé, amely a kifinomult ízlésű ínyencek igényeit is kielégíti.
Razanac ma egy bájos, nyugodt kisváros, amely
távol esik a hétköznapok forgatagától és az ipartól, de ahol mégis
megtalálhatunk minden olyan üzletet, amely a mindennapi élethez szükséges. A
településre jellemző nyugalmas légkörnek köszönhetően valóban pihentető,
nyugalommal teljes üdülésben lehet itt részünk. GL.